لوگو وب ساینا
طراحی و توسعه وب سایت های اختصاصی
طراحی و برنامه نویسی وب سایت های اختصاصی

یکی از برترین خدمات وب ساینا طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای با کد نویسی پیشرفته می باشد. تیم برنامه نویسی با تسلط بر تکنولوژی و روش های جدید دنیا می توانند سایتی سازگار با تمام دستگاه ها و مرورگررها با سرعتی بالا طراحی نمایند. به این دلیل که سایت کاملا بر اساس امکانات و ویژگی های درخواستی شما طراحی می گردد، می توانید این اطمینان را داشته باشید که نیازهای اساسی و درخواست های شما را پوشش خواهد داد.

ارائه مشاوره رایگان
ارائه مشاوره رایگان

مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت مایکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر، مسیرهای کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. قبل از راه‌اندازی هر کار مهمی مشورت کنید خصوصا ساختن یک سایت خوب. این مطلب نگاهی است به روش درست و اصولی مشورت با اهالی فناوری در رابطه با راه‌اندازی سایت.

ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت و ماندگار
ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت و ماندگار

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

 ایده پردازی و پیاده سازی استارت آپ
ایده پردازی و پیاده سازی استارت آپ

استارت آپ ها در فضای مجازی ایران، به واسطه ده ها میلیون کاربر اینترنت جوان و با سواد، مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده اند. حتی برخی، روش های خیلی ساده برای استارت آپ در نظر گرفته و از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و حتی شبکه های پیام رسان موبایلی مانند تلگرام،‌ برای راه اندازی استارت آپ دیجیتالی خود بهره گرفته اند.

طراحی و تولید وب اپلیکیشن های اختصاصی
طراحی و تولید وب اپلیکیشن های اختصاصی

استفاده از موبایل های هوشمند با سرعت چشم گیری در حال افزایش است و امروزه از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار صعودی می باشد. طراحی اپلیکیشن موبایل باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند ،

طراحی و تولید نرم افزارهای اختصاصی
طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی

تولید نرم افزار سفارشی مناسب سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که ایده‌های بکر و ناب دارند. و پیاده‌سازی آن ایده‌ها روی قالب‌های از پیش نوشته شده و آماده ممکن نیست. یا اینکه نرم افزارهای موجود در بازار امکانات مورد نیاز کاربران را پوشش نداده و یا با روند خاص کاری آنها مطابقت نداشته باشد. پس باید به سراغ برنامه نویسی صفر تا صد نرم‌افزار بپردازند تا بتوانند طرح‌های خود را در سایت یا اپلیکیشن اختصاصی خود پیاده کنند. فرآیند تولید نرم افزار سفارشی، فرآیندی پیچیده، منظم و دقیق است که هر مرحله بایدبا دقت عمل توسط کارفرما و تیم برنامه نویسی انجام شود.